OBVESTILO ZAKLJUČNI DNEVI

Objavljeno: 7.06.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši,

pa smo vstopili v zadnji mesec v tem šolskem letu in za zaključek še nekaj obvestil.

V četrtek, 7. 6. 2018, gremo z učenci podružnice Studenec na zaključni izlet. Šli bomo na  brežiški grad ter na Jelenov greben pri Podčetrtku. Na gradu  bomo imeli voden ogled in se udeležili dveh delavnic. Na Jelenovem grebenu bomo imeli KOSILO in delavnico v planetariju. Gremo v vsakem vremenu.

Zjutraj pridejo učenci v šolo kot običajno, vračali pa se bomo med 16.30  in 17. uro.

Prosim, da pridete po učence.

Učenci bodo dobili v šoli malico, na Jelenovem grebenu bomo imeli kosilo, tako da lahko imajo učenci samo še  kakšno sladkarijico,  negazirano pijačo, nekaj denarja za sladoled ali spominek. Odsvetujemo čips in smokije. Poskrbite, prosim, da bodo primerno oblečeni, v nahrbtniku naj bo obvezno tudi zložljiv dežnik v vrečki.

Stroške izleta bomo poravnali s prispevkom Ministrstva za šolstvo in od zbiralne akcije papirja (prevoz), vstopnine, delavnice, ogledi ( šolski sklad ), kosilo – starši.

Strošek kosila ( 6,50 € ) boste poravnali pri zadnji položnici.

• Planinskemu dnevniku še manjka nekaj strani. Zadnji datum  za oddajo dnevnikov je 12. 6. 2018.
  • V torek, 12. 6. 2018, so zadnje govorilne ure v tem šolskem letu.
  • Zaključna prireditev bo v sredo, 20. 6. 2018, ob 18. uri.

Ob zaključku leta so vsako leto učenci do sedaj dobili CD s fotografijami. Letos bomo fotografije prenesli na USB ključke, če ga bo vaš otrok prinesel. Ključek naj bo podpisan.

Lep pozdrav!

Učiteljice podružnice Studenec