OBVESTILO ZA UČENCE, KI OBISKUJEJO DRAMSKI

Objavljeno: 18.04.2017 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Vaš otrok je član dramskega krožka, s katerim smo pripravili igrico Nekoč je bila in smo jo predstavili tudi na Pozdravu pomladi. S to igrico bomo gostovali na dveh srečanjih:

• v torek, 18. 4. 2017, na srečanju gledaliških skupin podružničnih šol Slovenije na Mlinšah,
  • v četrtek, 20. 4. 2017, na Regijskem srečanju gledaliških skupin Dolenjske, Bele krajine in Posavja v Mokronogu.

Učenci oba dneva pridejo v šolo kot običajno, le z nahrbtnikom, kamor bomo spravili malico, robčke in kaj za preobleči.

Iz Mlinš se bomo vrnili predvidoma  okoli 14. 30. ure.  Otroci bodo lahko počakali v PB na vaš prihod ali pa odšli na drugi avtobus. Za nagrado se bomo ta dan  nazaj  grede ustavili v Radečah na pici ( pa pst! ).

Iz Mokronoga se bomo vrnili do 12. 20, do kosila. PB in prevozi kot ostale dni.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Andreja Janc, mentorica dramskega krožka