OBVESTILO PRENOČEVANJE 4., 5. RAZRED

Objavljeno: 22.10.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Tako kot je bilo dogovorjeno, bomo s četrtka na petek prespali na šoli ( 25. 10. 2018).

Vremenska napoved je spremenljiva, a nas to ne ovira. Prosim, da imajo učenci dovolj oblačil. Prespali bomo v vsakem vremenu. Za v Ajdovsko peč in do lovske koče naj imajo hlače ali trenerko, ki je ni škoda, saj se bomo zagotovo umazali. Naj bodo primerno obuti – če bo dež, bodo škornji najbolj primerni, če jih nimajo, morajo imeti več parov nogavic, da se bodo lahko preoblekli.

V četrtek naj torej prinesejo v šolo :

• šolsko torbo s potrebščinami za dva dni,
  • toaletne potrebščine ( zobno ščetko, brisačo, kremo),
  • pižamo ali trenerko, v kateri bodo spali,
  • spalno vrečo ( prinesejo jo lahko že kak dan prej; če je nima, jo dobi v šoli ),
  • staro vetrovko ali bundo,
  • dovolj oblačil ( raje dva tanjša puloverja kot en debel), nogavice,
  • v primeru slabe napovedi še dežnik.

Stroški prenočevanja so 3,5 € ( kosilo, popoldanska malica, zajtrk).  Znesek boste poravnali  po položnici, skupaj z ostalimi mesečnimi stroški.  Za dodatne informacije lahko pokličete na šolski mobitel 040 272 002.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!                                     Učiteljica:

Andreja JANC, prof.