OBVESTILO NARAVOSLOVNI DAN, 1. 2. RAZRED

Objavljeno: 4.04.2019 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Spoštovani starši!

Obveščam Vas, da bomo imeli v četrtek, 4. 4. 2019, naravoslovni dan. Izvedli ga bomo na Gradu Sevnica. Sodelovali bomo pri projektu GOZD JE KULTURA, Posavje, polno priložnosti, tematska pot na gradu Sevnica. Nosilec projekta je Občina Krško z več partnerji, v občini Sevnica pa projekt izvaja KŠTM Sevnica.

Zjutraj naj učenci pridejo v šolo do prvega šolskega avtobusa, 7.25. V šoli bodo dobili malico, s seboj imajo lahko dodatno vodo in kakšen priboljšek (smoki, čips, … in gazirane pijače niso dovoljene). V centralni šoli bomo imeli kosilo in se na Studenec vrnili s prvim šolskim avtobusom ob 13.40. PB je kot ostale dni.

Primerna obutev: športni copati ali gojzarji. Primerna obleka: kratki rokavi, čez dolgi rokavi in lahka jopica ali anorak, dolge hlače. V nahrbtniku naj imajo v polivinilasti vrečki rezervne nogavice.

Stroškov dneva dejavnosti dni ni. Prevoz krije Občina Sevnica, vodenje tematske poti GOZD JE KULTURA pa KŠTM Sevnica.

Lep pozdrav.

Razredničarka Erika Anzelc Intihar

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj in Republika Slovenija