NASTOP ZA STAROSTNIKE – OBVESTILO

Objavljeno: 7.04.2019 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Sporočamo Vam, da bodo učenci naše šole imeli v aprilu dva nastopa. Prvi je v nedeljo, 7. 4. 2019, ob 14. uri, v prostorih Gostilne Janc, kjer bomo nastopali za starostnike KS Studenec in Primož. Prireditev organizira KO Rdečega križa Studenec. Prosim, da pripeljete vašega otroka 10 minut prej. Nastop in nato pogostitev bo trajala dobrih 30 minut. Otroški nastop polepša samotne dneve starostnikom, zato se vam zahvaljujemo za razumevanje in pripravljenost, da boste v nedeljo pripeljali vašega otroka na nastop.

Drugi nastop bo v petek, 19. 4. 2019, ob 17. uri in sicer tradicionalna prireditev Pozdrav pomladi.

• Prosim, da skrbno preverjate lasišče vašega otroka, saj so se zopet pojavile uši.
  • Še naslednji teden pričakujemo pristopne izjave za udejstvovanje v PGD Studenec.
  • V drugem tednu aprila bo ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav

Andreja Janc, prof.

vodja podružnice