Mladinski pevski zbor Osminke na reviji otroških in mladinskih PZ Občine Sevnica

Objavljeno: 10.04.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

V sredo, 4. aprila, je potekala revija otroških in mladinskih pevskih zborov Občine Sevnica z naslovom Poj z menoj. Čudovitim mladim glasovom so poslušalci lahko prisluhnili v kulturni dvorani Sevnica. Revijo, ki jo organizira sevniška izpostava JSKD, je strokovno spremljala Katja Gruber, povezoval pa Vili Zupančič. Na pevskem dogodku se je predstavil tudi naš pevski zbor, in sicer mladinski pevski zbor Osminke pod vodstvom učiteljice Nataše Vidic. Ob koncu so naši pevci skupaj z ostalimi zapeli še Kekčevo pesem in tako zaokrožili čudovito glasbeno popoldne.

Iskrene čestitke vsem članom MePZ Osminke in njihovi mentorici; želimo vam, da bi s svojimi glasovi še naprej razveseljevali sebe in vse svoje poslušalce.