Medgeneracijsko sodelovanje

Objavljeno: 2.04.2019 | Avtor: mlampret

V ponedeljek, 25. 3. 2019,  smo 5. šolsko uro učenci 7. a razreda sodelovali z učenci 6. c razreda. Imeli smo medgeneracijsko sodelovanje. Razredničarka 6. c razreda nam je na začetku predstavila, kako bo potekala šolska ura. Kasneje nam je razredničarka 7. a razreda predstavila še dobrodelno zbiralno akcijo igrač, ki jih bomo podarili OŠ Ana Gale. Pogovorili smo se o tutorskih parih, sedmošolci pa smo ponudili pomoč učencem šestega razreda pri različnih predmetih. Za konec smo se razdelili v skupine. V skupinah smo se igrali igro, kjer smo dobili list papirja in smo poskušali brez pogovarjanja s trganjem oblikovati žival. Druženje nam je bilo všeč in že se veselimo ponovnega druženja v naravoslovni učilnici.

Emanuela Kleindienst in Ema Prah