MALE SIVE CELICE

Objavljeno: 18.09.2017 | Avtor: Martina Trbovc

V četrtek, 14. 9. 2017, so se učenci OŠ Sava Kladnika Sevnica udeležili regijskega tekmovanja v znanju Malih sivih celic. Tekmovanje je potekalo na OŠ Jurija Dalmatina v Krškem. Našo šolo sta zastopali dve ekipi, ekipa A in B. Ekipo A so sestavljali: Liza Senica, Luka Koritnik in Tomaž Urh,  ekipo B pa: Martin Zeme, Neža Kolman in Ana Prosenik. V kvizu so učenci znanje merili s sovrstniki zasavskih, posavskih in dolenjskih osnovnih šol. Skupaj je tekmovalo 33 ekip .Tekmovanje je bilo sestavljeno iz pisnega in ustnega dela. Ekipa A se je uvrstila naprej in v ustnem delu so se naši učenci pomerili z učenci iz OŠ Kozje. Željni zmage so se borili z vsemi močmi in pokazali veliko znanja v obeh delih in tako bomo zanje zopet navijali v televizijskem studiu in pred TV ekrani.

Učenci, zaslužite si iskrene čestitke in želimo vam, da ste še naprej tako vedoželjni, sodelovalni in uspešni.

Mentorici MSC

Gizela Škoda in Patricija Redenšek