Dan družine – Pozdrav pomladi na OŠ Sevnica: dan spoznavanja, povezovanja, ustvarjanja, druženja, zabave …

Objavljeno: 5.06.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

Prvi junijski petek je bil zelo poseben dan, saj se je na naši šoli odvijala prireditev Dan družine – Pozdrav pomladi. Ta dan je bilo pred in v šoli veliko delavnic, ki so vključevale smeh, zabavo, učenje in tkanje novih prijateljstev. Na vsaki delavnici so zbirali prostovoljne prispevke, ki so namenjeni šolskemu skladu. Ta denar potem učenci uporabimo za zaključne ekskurzije, šole v naravi in drugo. Meni so delavnice zelo všeč, zato vsako leto komaj čakam to skupno druženje. Letos je bila moja najljubša delavnica poslikava roke. Želela bi pohvaliti učiteljico za likovno umetnost, ki je zelo lepo risala. Zahvalila bi se tudi vsem ostalim učiteljem in učencem, ki so sodelovali pri pripravi in na delavnicah ter tako obogatili prireditev, ki je bila še boljša in zanimivejša kot pretekla leta.

Ena Sekulić, 4. a