Dan Družine – Pozdrav pomladi = Dan dobrih in nasmejanih ljudi

Objavljeno: 2.06.2017 | Avtor: Sergeja Seljak

Danes, v petek, 2. junija, je na naši šoli potekala tradicionalna dobrodelna prireditev Dan družine – Pozdrav pomladi. Že nekaj ur pred začetkom je bilo na šoli zelo živahno – vsi smo navdušeno pričakovali začetek prireditve. Ob 14. uri se je uradno začelo in obiskovalci smo polni adrenalina in veselja stekli v delavnice, ki smo jih pričakovali že vse od meseca aprila. Pred nami so bile štiri ure zabave in dobrodelnosti, ki so izjemno hitro minile. Dogajalo se je namreč mnogo – imeli smo možnost obiskati veliko poučnih, športnih in ustvarjalnih delavnic oz. postaj, na katerih so različni izvajalci pripravili animacije in dejavnosti za male in velike. Na in pred šolo je bilo tako polno prostovoljcev iz šole, društev, organizacij in ostalih posameznikov, ki naši šoli danes podali roko. Poleg omenjenih delavnic ne smemo pozabiti na naše kuharske mojstre, ki so poskrbeli za jedačo in pijačo, ter na nadarjene mlade glasbenike, ki so poživili prireditev. Iskrena hvala vsem in vsakemu posebej; hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi prireditve in seveda vsem, ki ste se prireditve udeležili in tako prispevali v naš šolski sklad. Veseli smo, da ste s svojimi prostovoljnimi prispevki darovali za vse otroke naše šole, ki tekom leta potrebujejo vašo pomoč.

Hvala, hvala, hvala! Zbrali smo 2.675,00€!

“Užitek je srečati pogled tistega, kateremu si pred kratkim storil kaj dobrega.” (Jean del La Bruyere)

Novinarski krožek OŠ Sevnica