Četrtošolce obiskal župan Občine Sevnica

Objavljeno: 30.03.2020 | Avtor: Rebeka Dolinšek

V četrtek, 12. 3. 2020, je učence 4. razredov obiskal gospod župan Srečko Ocvirk. Čeprav je bil to dan, ko smo izvedeli, da se bodo šole in vrtci zaradi epidemije COVID-19 zaprle, se je župan z veseljem odzval na povabilo. Znanje, ki smo ga že usvojili pri predmetu Družba o domači pokrajini, je podkrepil z informacijami ter nam predstavil naloge župana, za kaj skrbi občina, na koliko krajevnih skupnosti je razdeljena občina, koliko prebivalcev ima, nekaj o njeni preteklosti ter še druge zanimivosti. Pri predstavitvi je bil zelo nazoren, na koncu pa je odgovoril prav na vsako vprašanje učencev. V zadovoljstvo nam je bilo, da smo lahko slišali marsikaj o naši občini prav iz ust gospoda župana.

učiteljice in učenci 4. razredov