PRVI ŠOLSKI DAN NA POŠ STUDENEC

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Spoštovani!

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Končno se bo začelo. Prvi šolski dan bo v ponedeljek, 3. 9. 2018.

Zberemo se vsi, otroci in starši, od 1. do 5. razreda na ploščadi pred podružnico. Če bo dež, bomo v spodnji učilnici. Vodja podružnice nas bo pozdravila in učenci tutorji bodo prvošolce sprejeli in jih pospremili v šolo.

Vsi imamo pouk do 9.00.

1. razred : Učenci s starši oddidejo v Sevnico v centralno šolo, kjer si ogledamo gledališko predstavo Sinjemodri Peter v izvedbi gledališke skupine Studenček. Sledi slavnostna pogostitev in predviden zaključek ob 11.00
  2. razred in vsi ostali, ki ne sodelujejo v gledališki predstavi, ostanejo na podružnici in se pridružijo učiteljici Hani Aupič. Malica, kosilo in PB je kot ostale dni. Kombija bosta vozila po voznem redu. Avtobus bo ob 13.20. Drugega avtobusa ni.                                                                     Učenci, ki sodelujejo v gledališki predstavi, se bodo odpeljali s šolskim prevozom v Sevnico in nazaj. Za malico bo poskrbljeno.

Veselimo se snidenja z vsem Vami.

Vodja podružnice

Andreja Janc, prof. RP